Kunst kontorisse

Kunsti ühendamisel äri ning argipäeva tööeluga on mitmeid positiivseid mõjusid nii töötajatele kui ka ettevõtte tulemustele. Kunst ei ole mitte vaid meelelahutus, vaid selle mõju ulatub tunduvalt kaugemale.

Kunst, produktiivsus & heaolu


Kunsti vaatlemine taastab mentaalset võimekust, vähendades stressi ja mõjudes rahustavalt. Kunst kontori seinal on suurepärane alternatiiv, et pakkuda puhkehetke kiiretesse tööpäevadesse, kus pole võimalust suuremaid puhkepause võtta.

Lisaks sellele on kunstil inimesi liitev mõju, pakkudes võimalust arutada kunsti pakutava kogemuse üle. Avatud suhtlus meeskonnas aitab kaasa innovatiivsete ideede tekkele ning suurepärasele koostööle.

Sobiva teose leidmine kontorisse


Kunsti lisamine kontorisse mõjutab positiivselt mitte vaid ettevõtte töötajaid, vaid ka kliente ja koostööpartnereid, kes kontorit külastavad.

Sobivate teoste leidmine kontorisse võib algul tunduda keeruline, ent kui õiged teosed on leitud, siis need annavad palju juurde kontori väärtusele.

Sobivate teoste leidmisel aitame meeleldi kaasa. Selle jaoks tuleb end kirja panna tasuta konsultatsioonile, kus aitame välja valida just need teosed, mis sobivad kõige paremini teie kontorisse. Tasuta konsultatsioonile tulemiseks kirjutage oma soovist konsultatsioon@mairevaldma.com ning leiame sobiva aja.

Pole kindel, milline töö su koju või kontorisse kõige paremini sobiks?


Aitame välja valida tasuta personaalnse konsultatsiooni abil tööd, mis sobivad kõige paremini igasse spetsiifilisse keskkonda. Tasuta konsultatsioon on võimalik kokku leppida kirjutades konsultatsioon@mairevaldma.com

Konsultatsiooni tulemusena saad teada, milline töö sobib just sinu koju või kontorisse, alates värvivalikust kuni suuruseni.