KKK

Kas kunstitrükised lõuendil on valmis seinale riputamiseks?

Jah.

Kui kiirelt saan kunstitrükise kätte?

Trükised valmivad 10–15 tööpäeva jooksul (v.a. üksikud tööd, mis on koheselt olemas, vt toote kirjeldust), misjärel väljastame tellimuse kullerteenuse pakkujale või anname teada, et tellimus on valmis butiiki järeletulemiseks. Lõplik ajakulu sõltub sellest, kuhu on vaja pakk toimetada.

Kiirkorras tellimuste esitamiseks võtke palun eraldi ühendust info@mairevaldma.com

Kus valmivad kunstitrükised?

Kõik kunstitrükised valmivad Eestis kohalikus trükikojas.

Kas kunstitrükised on allkirjastatud?

Kõikidele trükistele lisab kunstnik signatuuri, töö pealkirja, tiraažnumbri ning annab kaasa signeeritud autentsuse sertifikaadi. Selliselt tead, et toode on meie juures valminud ja vastab standarditele.

Mis on paki kohaletoimetamise võimalused?

Tööde transportimiseks kasutame Smartposti teenuseid, seetõttu saame saata tellimusi lisaks Eestile ka Lätti, Leetu ja Soome. Eestis on võimalik tellimusele ise järgi tulla butiiki, tellida pakk pakiautomaati või tellida kulleriga koju. Lätti, Leetu ja Soome pakume ainult kulleriga pakivedu, et tagada töö kvaliteedi säilimine transpordi käigus.

Kas mu tellitud töö mahub ära pakiautomaati või pean kulleriga tellima?

Pakiautomaati mahuvad pakid suuruses kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm, seega väiksemad tööd mahuvad kenasti pakiautomaati ära, ent suuremad lõuendid kahjuks pakiautomaati ei mahu.